Zaručujeme 100% legálnosť nami predávaného softvéru. Máme už viac ako 100 000 spokojných zákazníkov v celej Európe! Ďakujeme.

Prihlásiť sa

Správa účtu

Menu

Windows Update (aktualizácia) nebeží tak, ako má?

Ako už názov napovedá, Windows Update existuje preto, aby sa staral o aktualizácie nášho operačného systému. Niekedy sa však stane, že systém naraz aktualizovať nemožno - aktualizácia skrátka prestanú fungovať. Aby sme náš softvér udržali v zdraví, je potreba túto chybu napraviť.

 

Ideme na to! Krok č. 1

Ak vám aktualizácia nebeží, skúste najskôr systém reštartovať. Keď sa to ani po reštarte nespraví, urobte dôkladnú prehliadku antivírusovým programom. Môže sa stať, že aktualizácia blokuje nejaký malware alebo trójsky kôň.

Pozn. Ak ste sa rozhodli neprechádzať na upgrade Windows 10, je potrebné tieto aktualizácie zakázať rovno, aby nám v aktualizáciách neprekážali. Otvorte si Windows Update, nájdite si zobraziť všetky dostupné aktualizácie a u voliteľné vyškrtnite Upgrade na Windows 10.

Nepomohlo? Krok č. 2

Skúste si obnoviť systém. Stlačte štart a do vyhľadávania zadajte slovné spojenie obnovenie systémuPodľa dáta, ktoré zodpovedá dňu pred prvou nepodarenou aktualizáciou, si vyberiete riadok. Dokončíte operáciu a nechajte systém Windows samovoľne reštartovať. Spustíte potom už len Windows update a nainštalujete aktualizácie znova.

 

Ani to nie? Krok č. 3

Nezúfajte, Windows sa asi naozaj zasekol, takže pritvrdíme. Na rad prichádza manuálny reštart komponentov Windows Update - na oficiálny postup sa pozrite na podpore Microsoftu.


Microsoft na túto chybu už vydal aktualizáciu:

1. Manuálne si stiahnite off-line aktualizácie KB3102810

2. Odpojte sa od interentu

3. nainštaluje aktualizácie - napred 3102810

4. restarujte PC

5. Pripojte sa k internetu a dajte vyhľadať aktualizácie

 

Dúfame, že sa náprava podarí!

Kontaktujte nás

 

Položka bola pridaná košíka