Zaručujeme 100% legálnosť nami predávaného softvéru. Máme už viac ako 100 000 spokojných zákazníkov v celej Európe! Ďakujeme.

Prihlásiť sa

Správa účtu

Menu

Aktivácia Windows 7

Nainštalovaný produkt Windows 7 je potrebné do 30 dní od prvého prihlásenia do systému aktivovať. Aktiváciu nepodceňujte! Ak do daného termínu aktiváciu nevykonáte, objaví sa hlásenie, ktoré oznamuje, že je softvér nelegálny.

 

Aktivácia prostredníctvom Internetu

V prípade, že zvolíte možnosť aktivácie cez Internet a ste práve aktívne pripojený, môžete vykonať aktiváciu produktu online (rýchle a jednoduché).

 

 1. Aktivačné okno (sprievodca aktivácie) systému Windows 7 otvoríte kliknutím na tlačidlo Štart, kliknutím pravým tlačidlom myši na položku Počítač, následným kliknutím na tlačidlo Vlastnosti a v dolnej časti zobrazeného okna kliknutím na Aktivovať systém Windows teraz.‌
 2. Ďalej kliknite na Aktivovať produkt Windows online.
 3. Po zobrazení výzvy zadajte kód Product Key k systému Windows 7, kliknite na tlačidlo Ďalší a ďalej postupujte podľa zobrazených pokynov.

 

Aktivácia po telefóne

Pokiaľ systém Windows nie je možné aktivovať online, budete môcť aktivovať systém Windows 7 pomocou automatizovaného telefónneho systému.

 

 1. Aktivačné okno (sprievodca aktivácie) systému Windows 7 otvoríte kliknutím na tlačidlo Štart, kliknutím pravým tlačidlom myši na položku Počítač, následným kliknutím na tlačidlo Vlastnosti a v dolnej časti zobrazeného okna kliknutím na Zmeniť kód Product Key.
 2. Zadajte kód Product Key k systému Windows 7 a kliknite na tlačidlo Ďalší.
 3. Kliknite na Použiť automatizovaný telefónny systém.
 4. Kliknite na umiestnenie Slovenská republika a na  tlačidlo Ďalší.
 5. Zavolajte na uvedené telefónne číslo a celým procesom aktiváice budete nasledovne prevedený automatizovaným systémom.
 6. Zadajte ID inštalácie uvedené v aktivačnom okne na klávesnicu telefónu.
 7. Vyčkajte na vygenerovanie aktivačného ID.
 8. Zadajte aktivačný ID do blokov A až G a kliknite na tlačidlo Aktivovať.

Hotovo


Neúspešná aktivácia? 0xc004c008, 0xc004c003, ... spojte sa s nami 0233 006 752

Pokiaľ sa vám zobrazuje hlásenie "Zadaný kód Product Key nie je možné použiť k aktivácii produktu Windows v tomto počítači" kliknite na tretiu zobrazenú možnosť: "Pre aktiváciu použiť automatizovaný telefónny systém" a aktiváciu produktu Windows 7 riadne dokončíte.

Kontaktujte nás

 

Položka bola pridaná košíka