Zaručujeme 100% legálnosť nami predávaného softvéru. Máme už viac ako 100 000 spokojných zákazníkov v celej Európe! Ďakujeme.

Prihlásiť sa

Správa účtu

Menu

Windows Media Player 11

Windows Media Player 11 ponúka tiež možnosť ukládania hudobných CD do formátov MP3, WMA, WMA Pro, WAV, vypalovanie na disky CD, synchronizáciu s prenosnými zariadeniami, možnosť počúvať internetové rádiá, televízie a veľa ďalších funkcií. Tieto vlastnosti radia tento program medzi absolutnú špičku vo svojej kategórii. Jednoduchý dizajn prináša úplne nový vzhľad digitálnej zábavy.

Niektoré novinky v programu Windows Media Player verzia 11

možnosť pridávať obľúbené klipy do záložiek pre rýchle a jednoduché prehrávanie

  • automatické stiahnutie potrebných kodekov z internetu
  • jednoduché a prehľadné užívateľské prostredie
  • kompletná podpora práce s hudbou; sťahovania, nákup hudby na internetu, kopírovanie diskov, ...

 

Plné zobrazenie

Windows Media Player 11 teraz obsahuje funkcie pre prehrávanie, nahrávanie, knihovnu médií a plnohodnotné playlisty. V neposlednej rade tiež podporu jednoduchého transferu súborov do prenosných zariadení. 

Teraz môžete jednoducho spravovať vaše obľúbené súbory na jednom mieste a pomocou integrovaného sprievodcu rýchlo nájsť a prehrať to, čo práve chcete.

Jednou z užitočných vlastností tohto programu je napr. funkcia kopírovanie CD na PC. CD môžete v priebehu prenosu dokonca počúvať, zatiaľ čo se vám nahráva na disk. Získate tak CD kvalitu formátu Windows Media a súbory s polovičnou veľkosťou mp3. CD ide i vypalovať.


 

Prehrávač v lište

Prehrávač môžete minimalizovať do lišty a mať tak rýchly prístup k základnym ovládacim prvkom v priebehu práce v iných programoch. Pri najetí kurzorom nad panel sa zobrazí náhľad videa. 


 

Ďalšie funkcie

Ďalšiou funkciou je radioprijímač (tuner), ktorý Vám na váš počítač prinesie tisíce rozhlasových staníc s možnosťou predvolieb. Ďalej umožňuje jednoduché vyhľadávanie internetových rádií a to podľa niekoľkých kritérií: formátu, umiestenia, jazyka, frekvencie alebo umelca. 

Samozrejmosťou už z predošlých verzií je možnosť prehrávania videa, a to tých už stažených sekvencií alebo priamo streamovaných, v prizpôsobivé veľkosti okna. 

Podporované formáty:

Real Audio, Real Video, MPEG 1, MPEG 2, MPEG 3 (MP3), WAV, AVI, MIDI, MOV, VOD, AU a Quicktime.

 

Windows Media Player 11 stiahnuť z webu vývojárov

Kontaktujte nás

 

Položka bola pridaná košíka