Zaručujeme 100% legálnosť nami predávaného softvéru. Máme už viac ako 100 000 spokojných zákazníkov v celej Európe! Ďakujeme.

Prihlásiť sa

Správa účtu

Menu

VLC media player

VLC media player je grafikou jednoduchý, avšak na funkcie a kompatibilitu s video a audio formátmi bohatý multimediálny prehrávač.

Jednoduchý

Aplikácia je obľúbená predovšetkým pre veľmi jednoduché a intuitívne ovládanie a tiež preto, že pre prehrávanie väčšiny formátov nie je nutné sťahovať dodatočné kodeky. VLC media player je možné ovládať veľmi rýchlo pomocou klávesnice a myši, kedy oceníte možnosť ovládania tlačidla prehrať/pauza za pomoci medzerníka, ovládanie hlasitosti kolečkom myši, prepnutie na celú obrazovku dvojklikom myši a ďalšie.


...ale chytrý

Užívateľa iste poteší automatické načítanie titulkov, pokiaľ sú pomenované rovnako ako video súbor. Pri prehrávaní videa môžete využiť mnohé prispôsobenia, ako je zväčšenie obrazovky, orez, zmena pomeru strán alebo ovládanie zvukových stôp a stop titulkov pri viacjazyčnom médiu. Aplikácia prehrá všetky možné vstupné zdroje, od klasických súborov, cez DVD disky, flash disky až cez streamovanie videa z internetu. Geniálna je možnosť prehrávať video, ktoré práve sťahujete. Nemusíte tak čakať, až sa súbor celý stiahne, ale môžete ho sledovať, zatiaľ čo sa sťahuje.


Ak vás trápi nepríliš zaujímavý design aplikácie, iste vás poteší možnosť širokej ponuky motívov a rozšírení, ktorými si môžete aplikáciu vyšperkovať.

VLC media player stiahnuť z webu vývojárov 

Kontaktujte nás

 

Položka bola pridaná košíka