Zaručujeme 100% legálnosť nami predávaného softvéru. Máme už viac ako 100 000 spokojných zákazníkov v celej Európe! Ďakujeme.

Prihlásiť sa

Správa účtu

Menu

Spestrite si Windows 7 miniaplikáciami

Operačné systémy Windows Vista a Windows 7 ponúkajú zaujímavú možnosť, ako získať niektoré potrebné informácie rýchle a prehľadne hneď na vašej ploche počítača bez nutnosti prehľadávať internet alebo ovládacie panely. My sme pre vás vybrali niekoľko miniaplikácií, ktoré by sa vám mohli páčiť a ktoré si získali už mnoho spokojných užívateľov a veríme, že si získajú i vás.


Sociálne siete na ploche

Vďaka jednoduchým miniaplikáciám zameraným na sociálne siete si môžete prezerať Facebook príspevky a tweety priamo na vašej ploche. Okrem prezerania môžete po prepojení s vašimi účtami sami pridávať príspevky a prispôsobiť si veľkosť, vzhľad, frekvenciu sťahovania dát a ďalšie nastavenie miniaplikácie svojim potrebám. Medzi spoľahlivých klientov sociálnych sietí patrí aplikácie Facebook Explorer a TweetZ.


Rýchle poznámky

Chýba Vám niekedy u počítača ceruzka a papier, aby ste si zapísali nejakú informáciu? Potom iste oceníte miniaplikáciu, ktorá vám umožňuje písať si poznámky priamo na plochu. Poznámky si môžete farebne a veľkostne prispôsobovať a postupne odoberať už neaktuálne poznámky a nahradzovať ich novými. Vytvoriť prvú poznámku môžete jednoducho tak, že zadáte názov miniaplikácie do vyhľadávania v ponuke Štart. Ďalšie rýchle poznámky už môžete vytvárať tlačidlom + v už nalepenej poznámke.


Počasie

Ak chcete si zistiť len základné informácie o aktuálnom stave počasia a predpoveď počasia na nasledujúce dva dni a neprahnete po tom vedieť, odkiaľ vanie juhozápadný vietor, ktoré prúdy ovplyvňujú počasie a aká je tlaková tendencia, iste oceníte miniaplikáciu Počasie, ktorá je súčasťou východzej sady miniaplikácií Windows. Počasie a ďalšie východzie miniaplikácie si môžete na plochu presunúť po kliknutí pravým tlačidlom myši na plochu a zvolení možnosti "Miniaplikácie".

 


Diagnostika PC

Pokročilí užívatelia môžu využiť miniaplikácie, ktoré ponúka server AddGadget.com. Zameriavajú sa na diagnostiku PC – vyťaženie jadier procesora a operačnej pamäte, monitorovania pevných diskov, grafickej karty a ponúka i ďalšie pokročilé funkcie. Nechýba možnosť prispôsobenia miniaplikácií svojmu obrazu.

Kontaktujte nás

 

Položka bola pridaná košíka