Zaručujeme 100% legálnosť nami predávaného softvéru. Máme už viac ako 100 000 spokojných zákazníkov v celej Európe! Ďakujeme.

Prihlásiť sa

Správa účtu

Menu

Microsoft Security Essentials

Chráňte svoj počítač pred vírusmi

Podporované operačné systémy

  1. Windows XP
  2. Windows Vista
  3. Windows 7
  4. Windows 8

Na Internetu sa vyskytuje celá riadka zákerných votrelcov, vrátane virov, trójskych koní, červou alebo spywaru. Program Microsoft Security Essentials poskytuje ochranu pred týmito hrozbami a neprekáža u toho.
Program Microsoft Security Essentials je určený pre jednotlivcov a malé firmy, ale je postavený na rovnakej technológii, pomocou ktorej společnosť Microsoft chrání veľké podniky.


 

Plná kontrola

Plný náhľad Microsoft Security Essentials - úvodné okno.

  • spuštenie kontroly počítača
  • možnosť voľby zpôsobu kontroly (Rýchla / Úplná / Vlastná..)
  • kontrola stavu či je počítač chránený
  • posledná aktualizácia programu

 

Aktualizácia

Automatické aktualizácie pre nejnovšie definície virov a spywaru z centra aktualizácií Microsoft.

Definície virov a spywaru sú súbory, ktoré program Microsoft Security Essentials používá k účelom identifikácie škodlivého alebo potencionálne nevyžiadaného softvéru vo vašom počítači.


Barevne a prehľadne

Program Microsoft Security Essentials hodnotí stav zabezpečenia počítača s použitím zelenej, žltej a červenej farby. Pomocou barevne rozlišenej ikony na hlavnom paneli môžete na prvý pohľad zistiť, či sa vyskytol problém, ktorému by ste mali venovať svoju pozornosť. Je to jednoduché – zelená značí, že je všetko v poriadku. Pokiaľ sa ale vyskytne hrozba označená červenou alebo žltou farbou, program Microsoft Security Essentials vás na ňu upozorní a doporučí vám, ako by ste mali postupovať (príslušné kroky môžete podniknúť priamo v oznamovacej oblasti a nemusíte otvárať okno programu).


 

Nastavenie

Program se automaticky aktualizuje každý deň (za predpokladu, že je k dispozícii internetové pripojenie).

V nastavení máte možnosť naplánovať si čas, zpôsob a četnosť kontrôl. Program pracuje efektívne a vyžaduje iba malé množstvo systémových prostriedkov. Spúšťanie kontroly a aktualizácií je naplánované na dobu, kedy je počítač nečinný, a softvér funguje tak, aby počítač vždy poskytoval pri práci rýchlu odozvu. 

 

Kontaktujte nás

 

Položka bola pridaná košíka