Zaručujeme 100% legálnosť nami predávaného softvéru. Máme už viac ako 100 000 spokojných zákazníkov v celej Európe! Ďakujeme.

Prihlásiť sa

Správa účtu

Menu

Máte legálny Windows?

Na začiatku článku je vhodné sa sám seba spýtať na jednoduchú otázku: Prečo mám overovať pravosť svojho operačného systému? Odpoveď je: Pretože len s originálnou kópiou operačného systému Windows môžem využívať všetky funkcie, aktuálizácie, formy zabezpečenia a podpory.

Výhody
legálnych Windows

  • bezpečnosť
  • spoľahlivosť
  • istota
  • výhodné ponuky

Nevýhody
nelegálnych Windows

  • riziko straty vašich dát a súkromia
  • riziko vírovej nákazy počítača
  • riziko opakovaných pádov systému
  • riziko nemožnosti aplikovať záplaty
 

Ako sa môžem stať obeťou falšovateľov?

Pri nákupe nového počítača alebo notebooku u špecializovaného predajcu je vhodné sa uistiť, či je už na zariadení predinštalovaný operačný systém alebo je nutné ho dokúpiť. Vo väčšine prípadov je operačný systém už súčasťou PC zostavy alebo notebooku, môže sa však stať, že budete nakupovať použitú elektroniku od neovereného zdroja, ktorý vám zatají, že operačný systém nainštalovaný na tomto zariadení je nelegálny (a tým navýši cenu, ktorú za zariadenie zaplatíte, kvôli nutnému nákupu licencie OS). Pre tieto prípady poskytuje Microsoft jednoduchú online službu Windows Genuine Advantage, ktorá overí pravosť vašej softvérovej licencie.

Ako môžem overiť svoju licenciu?

Overovanie pravosti licencie je veľmi jednoduché a nie je potreba prakticky žiadna aktivita užívateľa, program všetko zaistí za vás. Na webovej stránke služby WGA budete vyzvaný ku stiahnutiu ovládacieho prvku ActiveX, ktorý overí platnosť vašej licencie. Pokiaľ bude overenie licencie úspešné, uloží sa do vášho počítača špeciálny licenčný súbor pre budúce overovanie.

Máte legálny Windows?

Máte podozrenie na nelegálny Windows vo Vašom počítači? Overte si pravosť systému pomocou jednoduchého sprievodcu.

Overiť pravosť
systému Windows
 
 

Ako postupovať, keď bude moja kópia nepravá?

Ak sa ukáže, že vaša licencia nesplnila podmienky overenia pravosti, ale vy sa domnievate, že ste zakúpili pravú kópiu systému Windows, ponúkne vám aplikácia prostriedky, ako vám pomôcť. Jednou z možností, prečo aplikácia nerozpoznala vašu pravú kópiu Windows, môže byť nesprávne zadaný Product key (licenčný kľúč). Pokiaľ sa ukáže, že vaša licencia nie je pravá, nepanikárte a postupujte podľa inštrukcií Microsoftu.

Pre viacej informácií navštívte príslušnú stránku nápovedy Microsoftu.

 
Kúpiť legálny Windows za bezkonkurenčnú cenu.

Kontaktujte nás

 

Položka bola pridaná košíka