Zaručujeme 100% legálnosť nami predávaného softvéru. Máme už viac ako 100 000 spokojných zákazníkov v celej Európe! Ďakujeme.

Prihlásiť sa

Správa účtu

Menu

Internet Explorer 10 (Win7/8)

Prehliadač dospel k mnoha inováciím, ktoré se týkajú predovšetkým rýchlosti načítania stránok, orientácie v ponuke prehliadača a plynulosti odozvy jednotlivých interakcií na webovej stránke.

Podporované operačné systémy

  1. Windows 7 Home Basic
  2. Windows 7 Home Premium
  3. Windows 7 Professional
  4. Windows 7 Ultimate
  5. Windows 7 Enterprise
  6. Windows 8

 

Inovácia a rýchlosť

Aplikácia je navrhnutá pre čo näjvatšiu rýchlosť práce, spúšťa sa a načítá stránky prakticky okamžite. Prináša úplne novú plynulosť odozvy. Všetko, čo chcete na webu robiť, ide previesť potiahnutím, klepnutím alebo kliknutím.

V prehliadaču nájdeme i nástroje pro ochranu užívateľa, ako sú SmartScreen alebo Do Not Track pre ochranu osobných údajov. Novinkou je aj prizpôsobenie dotykovým obrazovkám.


 

Jednoduchý dizajn

Nový Internet Explorer 10 do Windows 7 prináša trochu dizajnu z desktopového prostredia Windows 8. Zrušenie priehľadnosti „úšok“ záložiek (panelov) je jednoznačne zmena k lepšiemu. Výrazne sa totiž zlepšila ich čitelnosť i pri barevnom odlišovaní „úšok“ príbuzných záložiek (panelov).

Z Windows 8 si Internet Explorer 10 z hľadiska designu priniesol tiež novú, menej výraznú podobu posuvných líšt a novú podobu formulárových prvkov, ktorých vzhľad nie je upravený štýlom. U polí pre zadávanie hesla sa objevuje tlačítko pre dočasné odkrytie hesla. Ďalšie textové polia majú tlačítko pre rýchle zmazanie.

 

Internet Explorer 10 stiahnuť z webu vývojárov

Kontaktujte nás

 

Položka bola pridaná košíka