Zaručujeme 100% legálnosť nami predávaného softvéru. Máme už viac ako 100 000 spokojných zákazníkov v celej Európe! Ďakujeme.

Prihlásiť sa

Správa účtu

Menu

Referenčný list

Dnes sa v Českej republike nachádza viac ako 30 000 klientov z rad súkromných osôb, firiem, škôl, priemyslu či advokátnych kancelárií, pre ktorých je nákup druhotného softvéru voľbou číslo jedna. Pevne veríme, že najmenej toľko spokojných zákazníkov nájdeme v čo najkratšej dobe aj na Slovensku.

Hlavným meriatkom úspechu je pre nás spokojnosť našich stálych aj nových klientov, ktorá je súčasne našou najvyššou prioritou, za ktorú je zodpovedný každý zamestnanec našej spoločnosti.

Môžeme žiť s kritikou, zvlášť keď je tak pozitívna

Množstvo spätných väzieb od našich klientov, ktorí sa v posledných rokoch rozhodli pre nákup druhotného softvéru je pre nás zadostiučinením a radosťou z hodnotnej myšlienky.

Z nášho zoznamu klientov vyberáme pre ilustráciu iba niektoré organizácie, ktoré sa prihlásili pre Výhodný Software a zaistili si tak veľké úspory pre svoj kapitál. Veríme, že tieto riadky čo najskôr rozšíria aj slovenské spoločnosti.

Klienti Výhodného Softwaru vedia o triumfálnej ceste a rozumným nákupom výrazne ušetrili.

 


      

          

    

          

   

    

Kontaktujte nás

 

Položka bola pridaná košíka