Zaručujeme 100% legálnosť nami predávaného softvéru. Máme už viac ako 100 000 spokojných zákazníkov v celej Európe! Ďakujeme.

Prihlásiť sa

Správa účtu

Menu

Adobe Reader

Aplikácia Adobe Reader dnes patrí do základnej výbavy každého počítača, a to predovšetkým vďaka masovému rozšíreniu formátu PDF (Portable Document Format).

Štandardizovaný formát

Tento formát je široko využívaný z toho dôvodu, že je štandardizovaný a prezeranie dokumentov v tomto formáte je jednoduché a rýchle. Vytváranie PDF dokumentov je obzvlášť vhodné, pokiaľ vytvárate textový dokument v niektorej z verzií Microsoft Office. Ak si potom niekto prezerá tento dokument v inej verzii Microsoft Office, môže sa mu dokument zobrazovať odlišne. Preto je dnes celkom bežné, že sa tieto dokumenty prevádzajú do formátu PDF, ktorý je už štandardizovaný a zobrazuje sa na všetkých zariadeniach rovnako.

Prezeranie jednoduché ako v knihe

Aplikácia Adobe Reader ponúka mnoho možností, ako si dokument prispôsobiť pre čítanie. Dokument môžete jednoducho približovať a odďaľovať tak, aby bol ľahko čitateľný na rôznych veľkostiach monitorov, môžete si zobrazovať viacero stránok zároveň, listovať v dokumente ako v knihe alebo stránky rolovať.


Vyplňujte formuláre on-line

Aplikácia uľahčuje tiež vyplňovanie formulárov on-line. Teraz už nemusíte dokument tlačiť, vyplňovať a potom opäť skenovať, stačí formulár vyplniť v programe Adobe Reader, uložiť ho a odoslať.

Komentujte a zvýrazňujte

Pri pracovných či školských projektoch iste oceníte tiež možnosť vkladania komentárov a poznámok, zvýrazňovanie textu, vyhľadávanie v dokumente či možnosť vložiť elektronický podpis do dokumentu. Všetko je veľmi jednoduché a intuitívne!


 

Prezerajte dokumenty v prehliadači

PDF dokumenty nie je nutné sťahovať do počítača, môžete si ich jednoducho prezerať on-line a prispôsobiť si veľkosť dokumentu. Dokument si môžete tiež uložiť do počítača alebo si ho vytlačiť.

 

Adobe Reader stiahnuť z webu vývojárov

Kontaktujte nás

 

Položka bola pridaná košíka